Ödeme Yöntemleri
 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Elbette, kapıda ödeme seçeneği müşterilerimize sunuyoruz. Rahat ve kolay bir şekilde alışverişinizi hızlıca tamamlamanız için 'Kapıda Nakit ve Kapıda Kartlı' ödeme hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli gönderim yapmaktayız. Kapıda ödeme hizmetimiz Aras Kargo ile vereceğiniz siparişlerinizde geçerlidir ve kargo firması tarafından 6 TL tutarında hizmet bedeli talep edilmektedir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Sepetinizde taksit sınırlaması veya yasağı olan bir ürün yok ise alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz taksit seçenekleri 2, 3, 6, 9 şeklindedir.

Kredi kartımı kaydediyor musunuz?

Yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmamaktadır. Ayrıca mypagebutik.com olarak kart saklama, kart kaydetme gibi hizmetler sunmuyoruz. Kısacası kart bilgileriniz kaydedilmiyor. Fakat ödeme partnerimiz olan ödeme kuruluşu paytr'nin kart kaydetme özelliği var, bu özelliği ödeme adımında paytr ödeme sayfasında görebilirsiniz. Bu kutucuğu işaretlerseniz bir sonraki ödemelerinizde kolayca işlem yapabilmeniz için kart bilgileriniz paytr güvencesinde şifrelenerek saklanılmaktadır.

Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Ayrıca Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kartlı Ödeme, Kredi Kartı ve Banka Kartı ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR