İade ve Değişim

 

Değişim ve İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

MypageButik olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Elinize ulaştığı günden itibaren 3 iş günü içerisinde ürünü iade veya değişim için gönderebilirsiniz. Bu iade ve değişimlerde kargo ücreti kusurlu veya yanlış bir ürün olmadığı takdir de müşterilerimize aittir.

Değişim ve İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade süreci 2 adım da gerçekleşmektedir. İlk adım, whatsapp ( 0544 843 45 30) hattımızdan bizlere ulaşarak siparişinizle alakalı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İkinci adım olarak ise siparişlerinizi üye girişi yaparak vermiş olmanız gerekmektedir. İade için üyelik hesabınızla sitemize giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim ve İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade kargolarınızı bizlere "Aras Kargo" aracılığıyla müşteri temsilcilerimizden alacağınız iade koduyla gönderebilirsiniz. Whatsapp veya instagram hesaplarımızdan iade kodunuzu alabilirsiniz. Değişim veya iade kargonuzu başka bir kargo firması ile göndermek isterseniz, hatalı veya yanlış ürün dahi olsa kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız. Yurt dışından verdiğiniz siparişlerinizin değişim ve iade işlemleri tarafınıza aittir. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin değişim ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. 3 iş gününden sonraki siparişlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir. Kusurlu, ayıplı veya hatalı ürün gönderimleri haricindeki değişim ve iade ücretleri müşterilere aittir.

İade işlemlerinde kesinti gerçekleşiyor mu?

Hayır, www.mypagebutik.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde iade gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Hem ürün alış hem de ürün satış kargolarını müşteri tarafı karşılamaktadır.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR