İade ve Değişim

 

Değişim ve İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

MypageButik olarak müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Elinize ulaştığı günden itibaren 3 iş günü içerisinde ürünün değişim için bize ulaşabilirsiniz. Bu değişimlerde kargo ücreti, kusurlu veya yanlış bir ürün olmadığı takdir de müşterilerimize aittir. Kullanılmış, koku sinmiş ürünlerle, indirimli ürünlerimizde değişim kabul edilmemektedir. İndirimli ürünlerde değişim yapılamamaktadır. Beden veya farklı ürünle değişim yapabilirsiniz.

Değişim işlemini nasıl yapabilirim?

Değişim süreci 2 adım da gerçekleşmektedir. İlk adım, whatsapp ( 0544 843 45 30) hattımızdan bizlere ulaşarak siparişinizle alakalı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İkinci adım olarak ise siparişlerinizi üye girişi yaparak vermiş olmanız gerekmektedir. Değişim için üyelik hesabınızla sitemize giriş yaptıktan sonra "İade Taleplerim" alanından ilgili siparişinize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Değişim kargolarınızı bizlere "PTT, Mng, Aras Kargo" aracılığıyla müşteri temsilcilerimizden alacağınız değişim koduyla gönderebilirsiniz. Whatsapp veya instagram hesaplarımızdan değişim kodunuzu alabilirsiniz. Değişim ürününüzü başka bir kargo firması ile göndermek isterseniz, hatalı veya yanlış ürün dahi olsa kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız. Yurt dışından verdiğiniz siparişlerinizin değişim işlemleri tarafınıza aittir. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin değişim işlemi gerçekleştirilmemektedir. 3 iş gününden sonraki siparişlerin değişimi kabul edilmemektedir. Kusurlu, ayıplı veya hatalı ürün gönderimleri haricindeki değişim ücretleri müşterilere aittir.

Değişim işlemlerinde kalan veya fark tutarı olursa ne olur?

Hayır, www.mypagebutik.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde değişime gönderdiğiniz ürünlerin kargo ücretleri sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Hem ürün alış hem de ürün satış kargolarını müşteri tarafı karşılamaktadır. Bu konuda size vereceğimiz anlaşmalı kodla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz, değişim ürünleri geldiğinde iki kargo bedeli hesaplanacaktır. Arada kalan tutarı bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz, sizin ödemeniz gerek fark olursa da o farkı kapıda nakit veya havaleli ödeyebilirsiniz

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR